31 Ağustos 2011 Çarşamba

Bisiklet vs Paten

Bugün sahilde şımarık çocuklar gibiydim:) Bisikletimden inip paten kaydım, pateni bırakıp bisiklete sarıldım. Bunları yaparken güneşin altında amele yanığı olduğumu da belirtmeden geçemicem:)1 yorum:

  1. Dünya'da oldukça popüler olan ve ülkemizde de son zamanlarda popülerleşen buz pateni, buz hokeyi ve tekerlekli paten kullanımı, beraberinde bir çok web sitesinin de açılmasını sağladı. Bu siteler arasında özellikle 21 yıldır sporcu ve antrenörlük hayatına İstanbul Buz Sporları Klübü'nde devam eden, ülkemizde bu alanda bir çok tesiste başarı ile görev almış Necati DEMİREL'in kurduğu Patenci.com dikkat çekiyor.

    Patenci.com, sporun tam içinden gelen bir firma olmakla beraber yeni ürünleri Dünya ile aynı anda Türkiye'ye de getirmeyi hedefleyen ve her bütçeye uygun birbirinden kaliteli ürünleri bünyesinde bulunduran bir paten sitesidir. Buz hokeyi, tekerlekli paten ve artistik buz pateni gibi ürünlerin yanı sıra paten ekipmanları da Patenci.com'da bulabileceğiniz ürünler arasında.

    Sizde paten meraklısıysanız ve bu alanda alış-veriş yapabileceğiniz kaliteli/güvenilir bir web sitesi arıyorsanız Patenci.com tam size göre.

    YanıtlaSil